Restaurace Knor zahájila provoz roku 1992 v malebném prostředí historického města Šternberk, kde je obklopena monumentálními stavbami kostela nejsvětější trojice a šternberského hradu. Před vchodem do restaurace se tyčí morový sloup, který umocňuje atmosféru historického prostředí.
Naše restaurace Vám nabízí velice příjemné a stylové posezení v duchu ECCE HOMO, jelikož tento závod je jednou z nejvýznamnějších kulturních akcí města Šternberk a samotné depo závodních vozů se nachází v prostorách za restaurací.
Vedení restaurace si velice zakládá na kvalitě připravovaných pokrmů a celkovém servisu poskytovaném našim klientům (jídla jsou zhotovována z výběrových surovin a podle moderních kuchařských trendů). Pro odpůrce tabákového kouře, je celá polovina restaurace nekuřácká! V letních dnech si můžete vybrat ze dvou zahradních teras, kdy z jedné lze pozorovat aktuální dění v centru města a druhá je určena spíše pro relax ve dvoře objektu.
Samozřejmostí je poskytované připojení WIFI, bezplatné zapůjčení notebooku a jiné. Víkendy jsou obohaceny o grilované speciality, kdy Vám kuchař připraví k vínu či pivu, nakládaná uzená žebra, šťavnaté koleno či pikantní grilovaná křídla.
V prostorách je možné konat jakékoliv meetingy, pohoštění pro zájezdy, oslavy narozenin, večírky, srazy , atd. (v těchto případech je možnost nastavení individuálních cen na poskytované produkty)
Restaurace Knor dále nabízí bezplatný rozvoz jídla pro malé a střední firmy. Pozn. Tento rozvoz je možné po telefonické konzultaci domluvit i pro pravidelný soukromý závoz. V současné době zavážíme bezmála dvě desítky firem.
Pro pravidelné zákazníky se zde nabízí jako bonus i možnost stravování na KNOR-stravenky, kdy cena jídla z denního menu klesá až o 20% z ceny původní!

Restaurace Knor, Horní náměstí 4, Šternberk 785 01, Rezervace: 732 736 331, e-mail: dost.j@seznam.cz